Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Seni SevmeLere Doyamadım ...

YazarMesaj
anesthezi
Admin
Admin
anesthezi

Ben Seni SevmeLere Doyamadım ... Empty
MesajKonu: Ben Seni SevmeLere Doyamadım ...   Ben Seni SevmeLere Doyamadım ... EmptyPaz Tem. 27, 2008 7:47 am

Ben Seni SevmeLere Doyamadım ... Cad67b10d507b152362e

ÖLdürecekTim Bende Seni Kendimde o Gücü BuLabiLseydim Gömecek Bir Çukur BuLamadım ! Sindiremicektim Senden Sonra Senden bana KaLanLarı Mezara Koymaya Diyar Diyar DoLasıp içime GömecekTim Seni Oysa Ama Ben Seni İçimde öLdürmeye Kıyamadım...

BasarabiLseydim İncitecektim Seni İncitmişLign Verdigi CahiL cehaLetLe işte Ne Var Ne yok sayip gececektım Karsına...

Unutacaktım Seni SiLecektim GözLerimden HayaLini Duman Duman Atacaktım Seni Bu ŞehirdeKi Tüm BacaLardan Ama SoLudugm Havaya Karısıp Yine DoLacaktı CigerLerime...

OnLarca Göz Yası Döküp Akıtacaktım Seni Sevgimin Atigi Diye Ama IsLakLıgn KaLacaktı eLmacık KemıkLerımde Bu Kezde Tenimin Tuzuna Karışacaktı...

Ne Cabuk geLdı AyrıLık oysa Daha Yeni BasLamıstık birbirimize NedensizLikLerin iç cekisLerini DinLerken vedaLar Bozdu SusKunLugumuzu...

Banamıydı KızgınLıgın Kendınemi AnLamadım ! Kaçar Gibi Veda Ettin !!

Oysa Ben Seni SevmeLere Doyamadım ... rusruleti 9pi 9pi 9pi

Menekse'm <3
https://anesthezi.yetkin-forum.com

Ben Seni SevmeLere Doyamadım ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 99 dilde seni seviyorum